Kedves Olvasóink!

A könyvtár 2018. október hónaptól bizonytalan ideig zárva tart. Az épület és a szolgáltatásaink bővülnek, megszépülnek!

Mindenkitől kérjük a türelmet és a megértést, hiszen a cél közös, a könyvtár megújulása!

A nyitás időpontjáról a lehető legtöbb fórumon tájékoztatni fogunk!

Amennyiben több információra van szüksége, hívja: Schmidt - Kovács Diána intézményvezetőt a 06/20/389-9323 számon,

Köszönettel : a könyvtár Dolgozói

Kedves olvasóink!

A Mohácsi Jenő Városi Könyvtár olvasói és látogatói által papíron és online kitöltött kérdőíveket összesítettük és kiértékeltük. Az eredményeket grafikonokon ábrázoltuk, melyekből most Önök is tájékozódhatnak. A dokumentum az alábbi linken érhető el:

Advent kezdetén együtt játszhatnak, dalolhatnak ismét a családok Mohácson.

Szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat egy vidám együttlétre 2017. december 2-án 10:00 - 10:40 között a Mohácsi Jenő Városi KönyvtárbaNe maradjon otthon se anya, se apa, se a tesók, sőt a nagyik és nagypapik sem!

A foglalkozást Szabó-Beck Angéla vezeti.
A belépés díjtalan.

Részlegek elhelyezkedése a könyvtárban:

Földszint

Gyermekrészleg
Hírlapolvasó
Internet- és számítógéphasználat
Micimackó Pelenkázó Pont

I. emelet

Felnőtt olvasó és kölcsönző
Mesekuckó
Helytörténet

II. emelet