Kedves Olvasóink!

A könyvtár 2018. október hónaptól bizonytalan ideig zárva tart. Az épület és a szolgáltatásaink bővülnek, megszépülnek!

Mindenkitől kérjük a türelmet és a megértést, hiszen a cél közös, a könyvtár megújulása!

A nyitás időpontjáról a lehető legtöbb fórumon tájékoztatni fogunk!

Amennyiben több információra van szüksége, hívja: Schmidt - Kovács Diána intézményvezetőt a 06/20/389-9323 számon,

Köszönettel : a könyvtár Dolgozói

Normál nyitvatartás:

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
ZÁRVA  09 - 17  09 - 17  09 - 17  09 - 17  09 - 12 ZÁRVA

Kedves olvasóink!

A Mohácsi Jenő Városi Könyvtár olvasói és látogatói által papíron és online kitöltött kérdőíveket összesítettük és kiértékeltük. Az eredményeket grafikonokon ábrázoltuk, melyekből most Önök is tájékozódhatnak. A dokumentum az alábbi linken érhető el: